OLIMPIADA JUDETEANA DE INFORMATICA

postat de Carnat Cristiana la 6 Mar 2020

Repartizarea pe laboratoare se descarca aici.

OLIMPIADA JUDETEANA DE INFORMATICA

postat de Simulescu Adriana la 5 Mar 2020

SAMBATA 07.03.2020 se va desfășura  OLIMPIADA JUDETEANA DE INFORMATICA GIMNAZIU SI LICEU

 

CENTRE DE CONCURS:

 LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL- elevii de LICEU

 COLEGIUL NATIONAL C.D.LOGA – elevii de GIMNAZIU

Elevii vor fi prezenti in centrele de concurs la ora 8:30 având asupra lor carte de identitate/carnet de elev vizat la zi.

 

Ora inceperii concursului: 9:00.

Timp de lucru pentru elevii de gimnaziu 3 ore; pentru elevii de liceu 4 ore.

Afisarea rezultatelor 07.03.2020 ora 16 la adresele:

    http://www.isj.tm.edu.ro specializarea informatica -> Concursuri respectiv

    http://tminfo.ro sectiunea Concursuri ->judetene

 

Depunerea contestatiilor la Liceul Teoretic Grigore Moisil in 07.03.2020 in intervalul orar 16-17

Rezolvarea contestatiilor la Liceul Teoretic Grigore Moisil in aceeasi zi, in intervalul orar 17-18

Afisarea rezultatelor finale 07.03.2020 ora 18.

 

OLIMPIADA DE ECONOMIE

postat de Balau Cristina la 4 Mar 2020

FELICITĂRI ELEVILOR PENTRU REZULTATELE DEOSEBITE LA FAZA JUDEȚEANĂ A OLIMPIADEI DE ECONOMIE, CARE A AVUT LOC ÎN DATA DE 29 FEBRUARIE 2020:

1. ANESCU ADELINA, CLASA A XII-A A, PREMIUL II;

2. FÎRCEA ȘTEFAN, CLASA A XI-A E, PREMIUL III.

OLIMPIADA DE PSIHOLOGIE-ETAPA JUDEȚEANĂ

postat de Mihaila Ana-Maria la 2 Mar 2020

     Felicitări elevelor care au participata la Faza Județeană a Olimpiadei de Psihologie, pentru rezultatele obținute!

                  Milosteanu Alexandra Anamaria, clasa aXI-a A, Premiul II

                  Sabau Daria, clasa aX-a E, Premiul III

Rezultate OLLR-OLAV (faza locală) (rectificare)

postat de Ciolac Mirela la 1 Mar 2020

REZULTATE OLLR (GIMNAZIU)- FAZA LOCALĂ

Nr. Crt.

Nume si prenume

Clasa

Punctaj

Premiu

Calificat la etapa jud.

Profesor coordonator

  1.  

NICOARĂ TEODORA

5

88

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

  1.  

VODISLAV ANA MARIA

5

88

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

  1.  

STROE MARIA

5

85,5

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

  1.  

SPÎNU ALESSIA

6

95

MENȚIUNE

CALIFICAT

IOVANOVICI DELIA

  1.  

MIHALY ȘTEFANIA

6

91.5

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

  1.  

ENĂTESCU TEODORA

6

87

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

  1.  

FRIGURĂ FLAVIA MIHAELA

8

96

I

CALIFICAT

VOICU ILEANA

  1.  

BALCU ANTONIA

8

90

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

  1.  

GAVRELIUC  IOANA

8

88

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

10.   

FAUR ANDREEA

8

87

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

 

REZULTATE OLAV (GIMNAZIU)- FAZA LOCALĂ

Nr. Crt.

Nume si prenume

Clasa

Punctaj

Premiu

Calificat la etapa jud.

Profesor coordonator

  1.  

JURCA ANA MARIA

6

91

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

  1.  

EIBEN MARIA

6

90,5

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

  1.  

MOCANU ANCA

6

90

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

  1.  

PURJA  GEORGE

5

90

MENȚIUNE

CALIFICAT

CHERCOTĂ CODRUȚA

  1.  

MANTON TEODORA

5

89

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

  1.  

SPOREA CĂTĂLIN

6

86

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

  1.  

MOCANU IULIA

5

85,75

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

  1.  

ANDREI TEODORA

5

85

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

  1.  

DRĂGAN AMBRA

6

85

MENȚIUNE

CALIFICAT

HIDI CAMELIA

10.   

NADOLU SARA

8

96

III

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

11.   

BRIHĂCESCU TOMA

7

88

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

12.   

CAMENIȚĂ BEATRICE

8

87,5

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

13.   

ANDREI ANA

7

86

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

14.   

PETRE ANA

8

85

MENȚIUNE

CALIFICAT

SIRCA RODICA

15.   

RADU ANA

7

85

MENȚIUNE

CALIFICAT

CIOLAC MIRELA

 

pagina 4