CONCURSUL INTERJUDEȚEAN DE CHIMIE "MEMORIAL OCTAVIAN LARIONESCU" (9.04.2022)

postat de Sporea-Iacob Florina la 11 Apr 2022

Numele şi prenumele

elevului

Clasa

Premiul obţinut

MUNTEAN RAGU GABRIEL

VII D

PREMIUL I

DRĂGAN IULIAN-ALEXANDRU

XI E

PREMIUL I

BOROȘ ERIK-CRISTIAN

XII B

PREMIUL II

RAȚĂ MARIA NATAȘA

VII D

PREMIUL III

DUDAȘ ANA DACIANA

VII D

PREMIUL III

RIPAN-LUCA VANDA CARMINA

VII B

MENȚIUNE

MOCAN RADU-ADRIAN

IX C

MENȚIUNE

NIȚULESCU VLAD

VII D

MENȚIUNE SPECIALĂ

MOCANU IULIA-ELENA

VII D

MENȚIUNE SPECIALĂ

DAN ANDRADA-IULIANA

XI B

MENȚIUNE SPECIALĂ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felicitări!

OLIMPIADA NATIONALA DE INFORMATICA 2022

postat de Lupse-Turpan Mircea la 9 Apr 2022

 

Nume Clasă Premiu Medalie
CORNEA ALEXANDRU- MIHAI 6 MENȚIUNE AUR
TITIHAZAN CEZAR MIHAI 5 MENȚIUNE ARGINT
GEORGESCU DAVID 7 MENȚIUNE ARGINT
OROS VLAD STEFAN 11 MENȚIUNE ARGINT
KELEMEN ALEXANDRU 6 - BRONZ
PACURARI SOFIA ELISA 6 - BRONZ
PASCA TUDOR 12 - BRONZ

 

 

OLIMPIADA JUDETEANA DE INFORMATICA 2022

postat de Lupse-Turpan Mircea la 9 Apr 2022

 

Nume si prenume Clasa Premiu Profesori Coordonatori
Ristea Monica 5 Premiul I Ivascu-Ilici Silca, Precup Luminita
Cornea Alexandru-Mihai 6 Premiul I Ivascu-Ilici Silca, Simulescu Adriana
Georgescu David 7 Premiul I Ivascu-Ilici Silca, Iordaiche Cristina 
Turcin Gabriel-Marian 10 Premiul I Bohm Cristina, Carnat Cristiana, Lupse-Turpan Mircea
Pasca Tudor 12 Premiul I Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu
Titihazan Cezar Mihai 5 Premiul II Velciov Diana, Precup Luminita
Kelemen Alexandru 6 Premiul II Luminita Precup, Adriana Simulescu
Muntean Radu 7 Premiul II Ivascu-Ilici Silca, Iordaiche Cristina 
Negrut Remus 7 Premiul II Ivascu-Ilici Silca, Iordaiche Cristina 
Brihacescu Toma 9 Premiul II Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela, Roșu Ovidiu
Dumitrascu Stefan  9 Premiul II Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela, Roșu Ovidiu
Coroban Vlad 10 Premiul II Lupse-Turpan Mircea, Simulescu Adriana
Oros Vlad-Ștefan 11 Premiul II Simulescu Adriana, Lupșe-Turpan Mircea
Tcaciuc Andreea 12 Premiul II Junea Sanda, Simulescu Adriana
Laitin Luca 5 Premiul III Precup Luminita
Pacurari Sofia Elisa 6 Premiul III Luminita Precup, Adriana Simulescu
Popute Dragos 7 Premiul III Ivascu-Ilici Silca
Jurca Tudor 9 Premiul III Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela, Roșu Ovidiu
Dragan Iulian Alexandru 11 Premiul III Precup Luminita, Rosu Ovidiu
Lupa David-Alexandru 5 Mentiune Precup Luminita
Muresan Bianca 5 Mentiune Velciov Diana, Precup Luminita
Pirvu Nikolas Edward 5 Mentiune Ivascu-Ilici Silca, Precup Luminita
Andrei Tegzes 9 Mentiune Iordaiche Cristina, Calinescu Razvan
Barsescu Andrei Mircea 9 Mentiune Cristina Bohm, Luminita Precup, Rosu Ovidiu
Domil Serban-Nicolae 9 Mentiune Cristina Bohm, Precup Luminita
Iris Veress 9 Mentiune Iordaiche Cristina, Calinescu Razvan
Paul-Andrei Crisan 9 Mentiune Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela, Roșu Ovidiu
Petrache Mihnea 9 Mentiune Iordaiche Cristina, Calinescu Razvan
Radu-Adrian Mocan 9 Mentiune Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela, Roșu Ovidiu
Ticusan Titus 9 Mentiune Simulescu Adriana, Lupse-Turpan Mircea, Rosu Ovidiu
Boldea Rares-Razvan 10 Mentiune Lupse-Turpan Mircea, Simulescu Adriana
Murariu Rusalin - Cosmin 10 Mentiune Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu, Lupse-Turpan Mircea
Plavat Fabian-Remus 10 Mentiune Bohm Cristina, Carnat Cristiana, Lupse-Turpan Mircea
Rotariu Daniel-Paul 10 Mentiune Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
Soporan Paul 10 Mentiune Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
Lolea Alexandru 11 Mentiune Precup Luminita, Rosu Ovidiu
Nicoara Andrei 11 Mentiune Precup Luminita, Rosu Ovidiu
Sireanu Vlad Mihai 11 Mentiune Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu, Lupse-Turpan Mircea

 

 

Ziua Portilor Deschise 13.04.2022

postat de Borsa Florin la 7 Apr 2022

poster_ziua_portilor_deschise_2.jpg

Olimpiada Națională de Istorie

postat de Borsa Florin la 4 Apr 2022

 

Olimpiada Națională de Istorie faza Județeană Martie 2022

Premiul 3 obținut de elevul  Minda Lucian clasa X B

pagina 4